Wiadomości z tagiem Deweloperzy  RSS
Robert Dobrzycki: Górny Śląsk to jedna z najlepszych lokalizacji już nie tylko w kontekście polskiego biznesu

31.01.2020 7:48

Rekordowy poziom podaży oraz wysoki popyt świadczą o bardzo dobrej kondycji rynku powierzchni magazynowych w Polsce. Górny Śląsk odznacza się na tle piątki największych miast, bo to tutaj deweloperzy dostarczyli najwięcej powierzchni magazynowej.

Źródło: www.propertynews.pl

Pieniądze dla dewelopera nie były bezpieczne?

31.01.2020 6:00


Przez kilka lat pieniądze na mieszkaniowych rachunkach powierniczych nie były odpowiednio zabezpieczone przed upadłością banku. Na całe szczęście, ta niebezpieczna sytuacja się zmieniła.

Źródło: www.bankier.pl

Jak ewoluują biura w Polsce? Oto pięć najważniejszych kierunków

30.01.2020 12:58

Wielu deweloperów biurowych oraz właścicieli nowoczesnych biurowców w Polsce już eksperymentuje z nowymi sposobami wykorzystania przestrzeni i strategiami pozwalającymi na utrzymanie zaangażowania pracowników. Wprowadzane dziś innowacje mają szanse stać się powszechnymi rozwiązaniami w całym sektorze w ciągu tej dekady.

Źródło: www.propertynews.pl

Towarowa 22 zielonymi dachami będzie oczyszczać powietrze w mieście

29.01.2020 13:09

Zmiany klimatu postępują i każda branża będzie musiała włączyć się w walkę z nimi. Polski Związek Firm Deweloperskich niedawno opublikował poradnik, pokazujący jak branża budowlana może tworzyć obiekty przyjazne dla środowiska. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy dopiero przygotowują się na zmiany. Ekologiczne projekty powstają już dziś, a jeden z najciekawszych projektuje słynny Bjarke Ingels Group – na warszawskiej Woli powstanie Towarowa 22, wyznaczająca nowy standard ekologicznego budownictwa.

Źródło: www.propertynews.pl

Property Forum Katowice: Jakie biura buduje się dziś w stolicy Górnego Śląska?

28.01.2020 7:37

Apetyt najemców i inwestorów na biura w Katowicach motywuje deweloperów do intensywnego działania. O tym, jak w najbliższym czasie będzie się rozwijał regionalny rynek nieruchomości komercyjnych, o najnowszych trendach i tworzeniu building community opowie podczas Property Forum Katowice Bartłomiej Solik, dyrektor ds. operacyjnych, TDJ Estate.

Źródło: www.propertynews.pl

Panattoni szykuje rozbudowę. Drugie centrum dystrybucyjne w sercu Podlasia

23.01.2020 10:36

Panattoni dalej rozbudowuje północno-wschodnią Polskę. Deweloper wynajął w 100 proc. Panattoni Park Białystok I i zapowiada budowę drugiego centrum dystrybucyjnego w sercu Podlasia. Jeszcze w tym roku, w ramach Panattoni Park Białystok II, powstanie 35 tys. mkw. powierzchni.

Źródło: www.propertynews.pl

W najbliższych latach mieszkań nie zabraknie

21.01.2020 14:52


Najnowsze dane dotyczące budownictwa mieszkaniowego opublikowane przez Główny Urząd Statystyczny nie pozostawiają wątpliwości: 2019 rok był rekordowy pod każdym względem. Pozwala to sądzić, że w najbliższych kwartałach nowych mieszkań na rynku nie zabraknie. 207,2 tys. lokali mieszkalnych oddano do użytkowania w ubiegłym roku, z czego 130,9 tys. były dziełem deweloperów, czyli wybudowano je na sprzedaż ...

Źródło: prnews.pl

Bańka mydlana z condohoteli 

17.01.2020 9:51


Condohotele, które miały powstać w Ostródzie i Władysławowie od samego początku były inwestycją wysokiego ryzyka. Mimo to znaleźli się pośrednicy, którzy chcąc zarobić na naiwności ludzi – gwarantowali pewny, wysoki zysk z  inwestycji. Teraz deweloperzy ogłosili upadłość,  condohoteli nie ma,  a inwestorzy szukają sprawiedliwości w sądzie. fot. Pixabay / PexelsDo pozwanych należą firmy z grupy ...

Źródło: prnews.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami