Wiadomości z tagiem Generali  RSS
Generali pomaga pracownikom w stymulacji energii psychicznej i fizycznej [Świat]

31.01.2020 7:53

Generali uruchomiło "Energy Hub" - przestrzeń w siedzibie Generali w Mediolanie, przeznaczoną do stymulowania energii psychicznej i fizycznej oraz (...)

Źródło: feedproxy.google.com

65 proc. przedstawicieli generacji Z uważa, że ​​płatności zbliżeniowe to „must have” w sklepie

30.01.2020 11:50


Badanie „Emerging Trends at Point of Sale”, przeprowadzone przez Hanover Research, na zlecenie Ingenico Group i FreedomPay, pozwala lepiej zrozumieć, co myślą konsumenci, kiedy przychodzi czas płacenia w sklepach oraz jakie technologie wdrażają sprzedawcy, aby umożliwić swoim klientom szybkie płatności za zakupy. Wyniki wskazują detalistom możliwości budowania lojalności dzięki coraz bardziej cyfrowej bazie klientów, oferując ...

Źródło: prnews.pl

Potrzebny nowy model funkcjonowania KRS. Wywiad z sędzią Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych

30.01.2020 11:01

Z całą pewnością nie może być tak, że sędziowie w Krajowej Radzie Sądownictwa są publicznie wskazywani jako wykonawcy pewnych zamierzeń politycznych - mówi w wywiadzie prof. Leszek Bosek, sędzia Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, były szef Prokuratorii Generalnej.

Źródło: forsal.pl

Trwają próby obciążeniowe wiaduktu na A1

29.01.2020 13:49

29 i 30 stycznia kierowcy jadący autostradą A1 w kierunku Katowic będą musieli korzystać z objazdów, ponieważ Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad będzie prowadziła próbę obciążeniową węzła Łódź Północ.

Źródło: www.wnp.pl

Hiszpania: Premier Katalonii zapowiedział przedterminowe wybory w regionie

29.01.2020 13:43

Premier autonomicznego rządu Katalonii Quim Torra zapowiedział w środę przedterminowe wybory do regionalnego parlamentu. Zaznaczył, że przed rozwiązaniem izby oczekiwałby od deputowanych zatwierdzenia budżetu regionalnego gabinetu, tzw. Generalitatu.

Źródło: www.wnp.pl

Spółka matka Tindera zmienia szefową i rozszerza kierownictwo

29.01.2020 13:36

Szefowa spółki matki Tindera po 14 latach opuszcza firmę z przyczyn osobistych. Na stanowisku dyrektor generalnej holdingu Match Group zastąpi ją prezes grupy i była dyrektor operacyjna Tindera. Spółka zapowiedziała zarazem rozszerzenie kierownictwa firmy.

Źródło: www.wnp.pl

Strabag wygrał przetarg na odcinek autostrady A18

29.01.2020 13:27

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na przebudowę kolejnego, ponad 11-kilometrowego, odcinka trasy A18 - od granicy z Niemcami do dwóch kilometrów za węzłem Żary Zachód w kierunku Wrocławia. Wybrany wykonawca to Strabag Infrastruktura Południe.

Źródło: www.wnp.pl

PGG w projekcie badawczym kompleksów ścianowych nowej generacji

29.01.2020 11:37

Opracowanie systemu ruchu kombajnu nowej generacji, który sam inteligentnie steruje swoim posuwem w ścianie, np. zależnie od zmiennych nachyleń trasy przenośnika - to cel projektu badawczego pod hasłem Komtrack z udziałem Polskiej Grupy Górniczej (PGG).

Tagi: Generali
Źródło: www.wnp.pl

Nowości w ofercie Generali Investments TFI: zmiana strategii trzech subfunduszy akcyjnych

29.01.2020 9:36


Generali Investments TFI wprowadza zmiany w ofercie. Kolejne subfundusze akcyjne zmieniły strategię i otwierają się na nowe rynki. Od 13 stycznia br. są dostępne dwa subfundusze: Generali Akcji Amerykańskich i Generali Akcji Europejskich. Po wprowadzonych w grudniu ub.r. zmianach w polityce inwestycyjnej Generali Globalnych Akcji Wzrostu to kolejne subfundusze wykorzystujące potencjał spółek notowanych na światowych ...

Źródło: prnews.pl

Generali, VIG i Uniqa w wyścigu o Axę [Świat]

29.01.2020 7:48

Trzech graczy pozostało w wyścigu o biznes Axy w Europie Środkowej i Wschodniej, wyceniany na 1 mld euro - podaje portal Reinsurance News. Są to (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami