Wiadomości z tagiem Groupon  RSS
Equator II kolejnym biurowcem w portfelu CPI

30.01.2020 16:58

CPI Property Group konsekwentnie realizuje swoją strategię i do portfela nieruchomości dodał kolejny warszawski biurowiec - Equator II. To już piątą nieruchomość po ogłoszeniu strategii inwestycyjnej – w czwartym kwartale 2019r. oraz na początku 2020r. CPIPG zakupił w Warszawie biurowce o całkowitej powierzchni najmu niemal 200 tys. mkw.

Źródło: www.propertynews.pl

65 proc. przedstawicieli generacji Z uważa, że ​​płatności zbliżeniowe to „must have” w sklepie

30.01.2020 11:50


Badanie „Emerging Trends at Point of Sale”, przeprowadzone przez Hanover Research, na zlecenie Ingenico Group i FreedomPay, pozwala lepiej zrozumieć, co myślą konsumenci, kiedy przychodzi czas płacenia w sklepach oraz jakie technologie wdrażają sprzedawcy, aby umożliwić swoim klientom szybkie płatności za zakupy. Wyniki wskazują detalistom możliwości budowania lojalności dzięki coraz bardziej cyfrowej bazie klientów, oferując ...

Źródło: prnews.pl

Spółka matka Tindera zmienia szefową i rozszerza kierownictwo

29.01.2020 13:36

Szefowa spółki matki Tindera po 14 latach opuszcza firmę z przyczyn osobistych. Na stanowisku dyrektor generalnej holdingu Match Group zastąpi ją prezes grupy i była dyrektor operacyjna Tindera. Spółka zapowiedziała zarazem rozszerzenie kierownictwa firmy.

Źródło: www.wnp.pl

Towarowa 22 zielonymi dachami będzie oczyszczać powietrze w mieście

29.01.2020 13:09

Zmiany klimatu postępują i każda branża będzie musiała włączyć się w walkę z nimi. Polski Związek Firm Deweloperskich niedawno opublikował poradnik, pokazujący jak branża budowlana może tworzyć obiekty przyjazne dla środowiska. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy dopiero przygotowują się na zmiany. Ekologiczne projekty powstają już dziś, a jeden z najciekawszych projektuje słynny Bjarke Ingels Group – na warszawskiej Woli powstanie Towarowa 22, wyznaczająca nowy standard ekologicznego budownictwa.

Źródło: www.propertynews.pl

CPI znowu kupuje

28.01.2020 17:50

CPI Property Group kontynuuje ekspansję na warszawskim rynku i nabywa od DWS budynek biurowy Green Corner A.

Tagi: Groupon
Źródło: www.propertynews.pl

Magazyn energii zamiast 40 km linii 110 kV. Umowa podpisana

28.01.2020 16:20

PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów podpisała umowę na realizację zadania „Rozbudowa stacji elektroenergetycznej 110/30/15 kV Rzepedź o kontenerowy stacjonarny magazyn energii". Wykonawcą inwestycji jest Griffin Group Energy - poinformowała spółka.

Tagi: Groupon, PiS, PGE
Źródło: www.wnp.pl

Polskie sklepy wciąż kuszą inwestorów z RPA. Nowy gracz na naszym rynku

22.01.2020 15:11

Chariot Group B.V. sprzedał dwa sklepy DIY wynajęte przez znaną markę OBI, zlokalizowane w Gdańsku i Łodzi. Nowym właścicielem jest spółka z grupy Marr Holdings z Republiki Południowej Afryki, dla której jest to pierwsza inwestycja w Polsce.

Źródło: www.propertynews.pl

Nowe usługi finansowe w Manufakturze: placówka Getin oraz trzeci kantor

22.01.2020 11:02

Oferta usługowa w Manufakturze poszerzyła się niedawno o nową placówkę banku Getin i trzeci już kantor Exchange Group – największej sieci kantorów w Polsce. – Trzeci nasz punkt to efekt zapotrzebowania. Manufaktura jako czołowy obiekt turystyczny w Łodzi cieszy się ogromnym zainteresowaniem zagranicznych turystów, a oni szukają punktów wymiany walut – informuje Magdalena Rojewska z Exchange Group.

Źródło: www.propertynews.pl

Ceny ropy w USA spadają

22.01.2020 8:15

Ceny ropy w USA zniżkują po prognozach analityków Goldman Sachs Group Inc., że obawy o epidemię koronawirusa i wpływ tego zjawiska na popyt mogą zrównoważyć niepokój o możliwe zakłócenia w dostawach ropy z B.Wschodu, w tym z Libii, Iranu i Iraku - informują maklerzy.

Źródło: www.wnp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami