Wiadomości z tagiem Pracownicy  RSS
Dofinansowanie do posiłków dla pracowników nie skutkuje powstaniem przychodu ze stosunku pracy

31.01.2020 0:00

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej wydał interpretację indywidualną w zakresie obowiązków płatnika w związku z finansowaniem posiłków dla pracowników.

Źródło: www.taxonline.pl

Czego oczekuje pracownik?

30.01.2020 15:48

Jak wynika z najnowszych badań, programy edukacyjne i szkoleniowe powinny stanowić kluczowy element strategii firm, które chcą dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającemu się rynkowi. To jednak nie wszystko, bo poza koniecznością nadążenia za tempem rozwoju, ważna staje się także umiejętność efektywnego wykorzystania możliwości, jakie dają nowe technologie.

Źródło: www.propertynews.pl

Jak ewoluują biura w Polsce? Oto pięć najważniejszych kierunków

30.01.2020 12:58

Wielu deweloperów biurowych oraz właścicieli nowoczesnych biurowców w Polsce już eksperymentuje z nowymi sposobami wykorzystania przestrzeni i strategiami pozwalającymi na utrzymanie zaangażowania pracowników. Wprowadzane dziś innowacje mają szanse stać się powszechnymi rozwiązaniami w całym sektorze w ciągu tej dekady.

Źródło: www.propertynews.pl

Szykują się urodziny szefa? Jak kupić udany prezent?

30.01.2020 12:01

Kupno prezentu dla szefa to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli robimy to po raz pierwszy w życiu. Pracownicy z długim stażem raczej znają już upodobania i zwyczaje swoich przełożonych. Nowi pracownicy zwykle mają z prezentami spore kłopoty. Dlatego też, jeśli to możliwe, warto próbować przeforsować kupno prezentu od całej grupy...

Źródło: www.ta-praca.pl

Rynek pracownika w pełni. 70 proc. firm ma problem z zapełnieniem wakatów

30.01.2020 10:59

Trudności w znalezieniu pracowników deklaruje 70% polskich firm, podczas gdy dwa lata temu mówiło o tym 51% przedsiębiorstw, wynika z raportu ManpowerGroup "Rozwiązanie problemu niedoboru talentów: dowiedz się, czego chcą pracownicy".

Źródło: forsal.pl

Biegły rewident - zawód trudny ale świetnie płatny

30.01.2020 9:36

Nie jest łatwo zostać biegłym rewidentem. Wykonywanie tego zawodu wiąże się też z dużą odpowiedzialnością i wymaga zdobycia wszechstronnej wiedzy. Jednak warto wiedzieć, że biegli rewidenci są najlepiej opłacanymi pracownikami w sektorze rachunkowości.

Źródło: ksiegowosc.infor.pl

Katowicki kampus biurowy wchodzi do gry

30.01.2020 9:28

Zakończyły się prace przy budowie pierwszego etapu katowickiego kompleksu biurowego Face2Face Business Campus realizowanego przez Echo Investment. Pierwsi pracownicy już wprowadzili się do nowej siedziby przy ul. Żelaznej 4.

Źródło: www.propertynews.pl

Minister zapewnia: nikt z pracowników Urzędu Morskiego w Słupsku nie zostanie zwolniony

29.01.2020 13:52

Wszyscy pracownicy słupskiego urzędu morskiego z automatu staną się pracownikami urzędów morskich czy to w Gdyni, czy to w Szczecinie; nikt nie zostanie zwolniony – powiedział w środę w Słupsku minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Źródło: www.wnp.pl

Spółka z grupy BNP Paribas rozpoczyna testy autonomicznych pojazdów elektrycznych

29.01.2020 9:42


Arval rozpoczyna testy autonomicznych pojazdów elektrycznych. Już w marcu 2020 roku zaczną one kursować wahadłowo pomiędzy stacją metra a paryskim biurem Arval, zapewniając pracownikom dojazd do pracy. Wprowadzenie wahadłowego połączenia jest efektem prac w ramach międzynarodowego projektu Arval, poświęconego badaniom, innowacjom i ich rozwijaniu. Inicjatywa realizowana jest w kilku krajach europejskich, w tym we Włoszech, ...

Źródło: prnews.pl

Firmy w Chinach przedłużają dni wolne do 9 lutego w związku z epidemią

29.01.2020 9:32


By zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii nowego groźnego koronawirusa, rządy niektórych chińskich prowincji przedłużyły przerwę świąteczną o kolejny tydzień. Do 9 lutego do pracy nie wrócą m.in. zatrudnieni w Chinach pracownicy firmy internetowej Tencent.

Źródło: www.bankier.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami