Wiadomości z tagiem Radni  RSS
Finlandia: W Helsinkach pierwszy całkowicie bezśnieżny styczeń od 176 lat

31.01.2020 22:10

Stacja pomiarowa w centrum Helsinek nie zarejestrowała w styczniu ani jednego centymetra pokrywy śnieżnej. Taka sytuacja nie zdarzyła się odkąd prowadzone są pomiary, tj. od 1844 r. - poinformowało w piątek fińskie radio publiczne.

Tagi: Radni
Źródło: www.wnp.pl

Polwax przedstawił strategię na lata 2020-2022

31.01.2020 22:06

Rada nadzorcza Polwaksu zatwierdziła strategię działalności spółki na lata 2020-2022. Strategiczne cele finansowe na  2022 rok to przychody netto ze sprzedaży powyżej 260 mln zł i zysk EBITDA ponad 17 mln zł. Polwax podał ponadto, że przystępuje do wznowienia prac nad prospektem sporządzanym w związku z ofertą publiczną akcji na okaziciela serii E.

Źródło: www.wnp.pl

Energa ponownie szuka wiceprezesa ds. finansowych

31.01.2020 20:01

Rada nadzorcza Energi ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko wiceprezesa zarządu do spraw finansowych. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 lutego 2020. To drugi w ostatnim czasie konkurs na wiceprezesa finansowego Energi. W zarządzie spółki jest wakat na tym stanowisku od odwołania z niego w połowie stycznia tego roku Jacka Kościelniaka.

Tagi: Radni, Energa
Źródło: www.wnp.pl

Dlaczego bierna postawa dłużnika nie pozwoli na umorzenie zaległości składkowych [PORADNIA UBEZPIECZENIOWA]

30.01.2020 23:32

Czy ZUS może wydać decyzję o odpowiedzialności wspólnika spółki jawnej przed zakończeniem egzekucji z majątku spółki Kiedy powiązania rodzinne z pracodawcą wykluczają istnienie tytułu ubezpieczeniowego? Czy ZUS ma prawo kwestionować podstawę sprzedaży udziałów w spółce z o.o.?

Tagi: ZUS, Radni
Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Remak-Energomontaż ma nowego wiceprezesa

30.01.2020 22:20

Rada nadzorcza spółki Remak-Energomontaż podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 1 lutego 2020 r. Marcina Garleja do pełnienia funkcji wiceprezesa.

Tagi: Radni
Źródło: www.wnp.pl

Potrzebny nowy model funkcjonowania KRS. Wywiad z sędzią Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych

30.01.2020 11:01

Z całą pewnością nie może być tak, że sędziowie w Krajowej Radzie Sądownictwa są publicznie wskazywani jako wykonawcy pewnych zamierzeń politycznych - mówi w wywiadzie prof. Leszek Bosek, sędzia Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, były szef Prokuratorii Generalnej.

Źródło: forsal.pl

Towarowa 22 zielonymi dachami będzie oczyszczać powietrze w mieście

29.01.2020 13:09

Zmiany klimatu postępują i każda branża będzie musiała włączyć się w walkę z nimi. Polski Związek Firm Deweloperskich niedawno opublikował poradnik, pokazujący jak branża budowlana może tworzyć obiekty przyjazne dla środowiska. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy dopiero przygotowują się na zmiany. Ekologiczne projekty powstają już dziś, a jeden z najciekawszych projektuje słynny Bjarke Ingels Group – na warszawskiej Woli powstanie Towarowa 22, wyznaczająca nowy standard ekologicznego budownictwa.

Źródło: www.propertynews.pl

Działalność jednego z zakładów Radpolu może być wygaszana

28.01.2020 22:40

Rada nadzorcza Radpolu wyraziła zgodę na podjęcie przez zarząd spółki czynności zmierzających do zakończenia prowadzenia działalności operacyjnej w ramach wchodzącego w skład majątku spółki zakładu produkcyjnego Wirbet w Ostrowie Wielkopolskim. Decyzja ta jest wynikiem przeprowadzonego przez zarząd spółki przeglądu opcji strategicznych oraz kompleksowej analizy rentowności działalności zakładu - poinformował Radpol.

Tagi: Radni
Źródło: www.wnp.pl

Polska częścią unijnego Aliansu Bateryjnego. Emilewicz: Jesteśmy w stanie spełnić wymagania firm

28.01.2020 19:21

Rada Ministrów nie zatwierdziła jeszcze budżetu na pomoc dla firm, które przystąpiły do Aliansu Bateryjnego, ale po przeanalizowaniu wnioskowanych kwot i zatwierdzeniu projektów, jest w stanie wymagania tych firm spełnić – oceniła minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Tagi: Firma, Radni
Źródło: forsal.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami