Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Górnictwo czeka na majowe wybory. Potem branżę czeka restrukturyzacja

31.01.2020 7:13

Potem branżę czeka znowu restrukturyzacja i nieuchronne zamknięcie kolejnych kopalń. Nie wiadomo tylko czy w rządzie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Źródło: forsal.pl

W Brukseli kandydat na prezydenta Robert Biedroń zainaugurował "Komitet Biedronia"

30.01.2020 21:42

W czwartek wieczorem w Brukseli europoseł i kandydat na prezydenta Robert Biedroń (Lewica) zainaugurował swój lokalny komitet, nazwany "Komitetem Biedronia". "Wierzę, że opozycja może wygrać nadchodzące wybory" - mówił na spotkaniu z sympatykami.

Źródło: www.wnp.pl

Hiszpania: Premier Katalonii zapowiedział przedterminowe wybory w regionie

29.01.2020 13:43

Premier autonomicznego rządu Katalonii Quim Torra zapowiedział w środę przedterminowe wybory do regionalnego parlamentu. Zaznaczył, że przed rozwiązaniem izby oczekiwałby od deputowanych zatwierdzenia budżetu regionalnego gabinetu, tzw. Generalitatu.

Źródło: www.wnp.pl

Premier Słowenii Marjan Szarec podaje się do dymisji

27.01.2020 13:29

Centrolewicowy premier Słowenii Marjan Szarec poinformował w poniedziałek, że podaje się do dymisji i swoją rezygnację przesyła do parlamentu. Dodał, że jego rząd mniejszościowy nie może dalej sprawować władzy i konieczne są wcześniejsze wybory.

Źródło: forsal.pl

Ten rok będzie ekscytujący. Polska gospodarka wchodzi w zakręt

26.01.2020 6:00

Coraz bardziej realne spowolnienie, brexit, wybory prezydenckie w Polsce (wiosną) i USA (jesienią), utrzymująca się groźba wojen handlowych oraz decydująca batalia o kształt przyszłego unijnego budżetu z Europejskim Zielonym Ładem w tle. To może być ciekawy rok. Może nawet za bardzo.

Źródło: www.wnp.pl

Kłopoty z istnieniem. PO jest Polsce niepotrzebna? [OPINIA]

18.01.2020 20:21

Wybory lidera Platformy mogły być okazją do ożywienia wiary, że partia ta jest potrzebna Polsce. Z szansy chyba nie skorzystano - pisze Piotr Zaremba.

Tagi: BOR, PiS, Wybory
Źródło: forsal.pl

Wybory na Tajwanie w cieniu Wielkiego Brata

15.01.2020 6:18

Mieszkańcy Republiki Chińskiej na Tajwanie, jak oficjalnie nazywa się ten organizm, 11 stycznia idą do urn wyborczych. „Organizm”, bo chociaż Tajwan ma pełne atrybuty państwowości w sensie prawno-międzynarodowym państwem nie jest.

Tagi: BOR, Wybory, Tajwan
Źródło: forsal.pl

Tajwan: Caj Ing-wen wygrywa wybory prezydenckie

11.01.2020 14:22


Obecna prezydent Tajwanu Caj Ing-wen zwyciężyła w sobotnich wyborach prezydenckich w tym kraju, pokonując Hana Kuo-yu i Jamesa Sunga - wynika ze wstępnych rezultatów głosowania podawanych przez tajwańskie stacje telewizyjne.

Źródło: www.bankier.pl

Jak zdobyć poparcie w wyborach? Trzeba anulować długi! [OPINIA]

11.01.2020 10:24

Taka propozycja padła z ust dwójki demokratycznych kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – Berniego Sandersa oraz Elizabeth Warren. Co prawda wybory odbędą się dopiero w listopadzie, ale politycy już prześcigają się w pomysłach na zdobycie głosów.

Źródło: forsal.pl

W.Brytania: Partia Pracy ogłosi nazwisko nowego lidera 4 kwietnia

06.01.2020 20:37

Wybory nowego lidera brytyjskiej opozycyjnej Partii Pracy formalnie rozpoczną się we wtorek, a ich zwycięzca zostanie ogłoszony 4 kwietnia, podano w poniedziałek. Obecny lider Jeremy Corbyn ogłosił rezygnację po ciężkiej porażce laburzystów w grudniowych wyborach do Izby Gmin.

Tagi: BOR, Wybory
Źródło: www.wnp.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami