Wiadomości z tagiem Olsztyn  RSS
Zajęcie rachunku bankowego przez US, gdy możliwe było zajęcie ruchomości

31.01.2020 13:36

Zajęcie rachunków bankowych firmy, gdy wystarczającym zabezpieczeniem spłaty zobowiązań podatkowych były ruchomości wskazane przez przedsiębiorcę, to klasyczny przykład ignorowania zapisów Konstytucji Biznesu i działanie, które mogło doprowadzić do upadłości rodzinną firmę z 35-letnią tradycją. Takie stanowisko Rzecznika MŚP podzielił Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, uchylając decyzję Naczelnika Urzędu Skarbowego w Bartoszycach w sprawie sposobu egzekwowania zobowiązań przedsiębiorstwa z branży metalowej w podatku VAT.

Źródło: ksiegowosc.infor.pl

KAS: rozbita grupa, która wystawiła fikcyjne faktury na blisko 1,7 mld zł

16.01.2020 9:00

Krajowa Administracja Skarbowa z Olsztyna i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która działając w latach 2015-2019 wprowadziła do obrotu fikcyjne faktury na kwotę blisko 1,7 mld zł - poinformowała KAS.

Źródło: www.wnp.pl

Kto zastąpi sędziów w Olsztynie? Konflikt niepokoi przewodniczącego KRS

09.12.2019 20:37

Do prokuratury wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Macieja Nawackiego, prezesa olsztyńskiego sądu, który zawiesił sędziego Pawła Juszczyszyna.

Źródło: forsal.pl

Sędziowska robota, czyli czego nie umiemy zaakceptować [OPINIA]

01.12.2019 20:15

Skromny sędzia rejonowy z Olsztyna rozbił w zeszłym tygodniu bank. Po tym, jak wezwał Kancelarię Sejmu do udostępnienia utajnionych list poparcia do Krajowej Rady Sądownictwa, znalazł się na ustach wszystkich. Jedni wynosili go na piedestał, drudzy wieszali na nim psy.

Źródło: forsal.pl

Z lotniska Olsztyn-Mazury można latać do Kolonii

07.11.2019 20:52

Z portu lotniczego Olsztyn Mazury można latać do Kolonii - podała spólka zarządzająca lotniskiem w Szymanach. W czwartek  (7 listopada) odbył się lot inauguracyjny na tej trasie. Loty obsługuje Ryanair.

Źródło: www.wnp.pl

Mi Markt w Galerii Warmińskiej

24.10.2019 10:46

W Galerii Warmińskiej w Olsztynie firma Xiaomi otworzyła pierwszy w woj. warmińsko-mazurskim autoryzowany Mi Markt. Klienci tego centrum handlowego dopytywali o ten salon od wielu tygodni. Jednocześnie jest to pierwszy Mi Markt Xiaomi w galeriach należących do NEPI Rockcastle w Polsce.

Tagi: Firma, Olsztyn
Źródło: www.propertynews.pl

Kobieta pomagała w nielegalnym pobieraniu renty po zmarłej matce [Szkody]

23.10.2019 7:58

Do sądu w Olsztynie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 52-letniej kobiecie, która odpowie za pomocnictwo oszustwa i fałszowanie dokumentów. (...)

Źródło: feedproxy.google.com

5 mln zł strat po pożarze, ubezpieczenie nie pokryje całości [Szkody]

22.10.2019 7:25

5 mln zł - na tyle strażacy oszacowali straty po pożarze Banku Żywności w Olsztynie ( [[https://s.dzub.pl/030aa342 Szkody w skrócie z 18 (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Olsztynek obsługiwać będzie 15 mln klientów europejskiego potentata e-commerce

17.10.2019 21:40

Zalando Lounge - klub zakupowy Zalando, oficjalnie otworzył centrum logistyczne w Olsztynku, w województwie warmińsko-mazurskim. Inwestycja obsługiwać będzie dostawy produktów do grupy klientów klubu, która aktualnie liczy około 15 milionów członków na 13 europejskich rynkach.

Tagi: Olsztyn
Źródło: www.wnp.pl

Z Olsztynka na całą Europę. Wystartowało międzynarodowe centrum logistyczne Zalando Lounge

17.10.2019 16:24

Zalando Lounge oficjalnie otworzył centrum logistyczne w Olsztynku, w województwie warmińsko-mazurskim. Inwestycja obsługiwać będzie dostawy produktów do rosnącej grupy klientów klubu, która aktualnie liczy około 15 milionów członków na 13 europejskich rynkach.

Źródło: www.propertynews.pl

reklama

Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami